top of page
  • Admin

Zadanie pn. Akademia Kultury dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, środków Gminy Płoty oraz środków własnych Stowarzyszenia Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach.

W ramach zadania przeprowadzono warsztaty muzyczne pod okiem instruktorów, warsztaty taneczne oraz warsztaty z musztry.

Podsumowianiem działania był koncert-popis w wykonaniu uczestników projektu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

9 wyświetleń0 komentarzy
  • Admin

Zaktualizowano: 31 gru 2023

Zadanie pn. Nowe brzmienie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, środków Gminy Płoty oraz środków własnych Stowarzyszenia Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach.

W ramach zadania zakupiono instrumenty muzyczne, sprzęt sceniczny, komputerowy, mikser cyfrowy, przenośną kolumnę aktywną, mikrofony oraz zestaw oświetlenia.11 wyświetleń0 komentarzy
  • Admin

Zaktualizowano: 4 gru 2023

Przedstawimy fotorelacje z Koncertu Dla Niepodległej! Dziękujemy każdemu kto przyczynił się do stworzenia koncertu, dziękujemy każdej osobie występującej i każdemu instruktorowi, który tak pięknie przygotował nas do tego dnia! Podczas koncertu zagrane były pieśni patriotyczne, a także rozrywkowe wraz z wokalem utalentowanych: wokalistek z zespołu SWEETS z Gryfickiego Domu Kultury, wokalistek z pracowni muzycznej Niesz-Anto oraz chóru Chór Cantore Pasja ! Piękne występy zaprezentowały nasze mażoretki! Mażoretki Fancy Płoty Dziękujemy także Panu Franciszkowi Gródeckiemu, za stworzenie naszej orkiestry i prężne działanie w niej przez 20 lat!

Dziękujemy także każdemu kto uczestniczył w naszym koncercie, cieszymy się, że byliście z nami i mamy nadzieję, że zobaczymy się na koncercie noworocznym!

7 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page