rodo-300x99.png

Stowarzyszenie Spoleczno - Edukacyjno - Kulturalne Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach 

ul. Jedności Narodowej 19c/1 72-310 Płoty 

email. orkiestra.ploty@gmail.com

tel. +48 691 614 031 ,  + 48 501 528 128

NIP 8571920726

© 2019 by Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach 

Skład

Łukasz Chyła

Kapelmistrz, dyrygent, instruktor muzyczny 

Adela Architekt

Tamburmajor

Aleksandra Nieszporek

Instruktor muzyczny

Flety 

Ewa

Disika

Małgorzata Podlawska

Klarnety 

Aleksandra Kurenda

Emilia

Kurenda

Marcelina Zielińska

Karina

Toczko

Julia

Porębska

Gabriela

Barczak

Saksofony 

Adela 

Architekt

Sara 

Pigulska

Marta

Jędrasik

Amelia

Taśmińska

Klaudia 

Kędzierska

Karolina

Wachura

Julia 

Liszniańska

Monika

Wijatyk

Trąbki

Kacper 

Jęsiak

Julia 

Pigulska

Sandra

Zięba

Magdalena

Bartosik

Gabriela

Zembrzycka

Puzony

Jakub

Jedrasik

Radosław 

Dąbrowski

Nikola

Wronkowska

Sakshorny

Milena

Michałowska

Michał

Ambros

Adam

Wronkowski

Tuby

Kornel

Ambros

Perkusja

Jakub

Manturuk

Kacper

Nabrzewski

Adam

Jędrzejczyk

Krystian

Młynarczyk

Szkółka artystyczna 

Grupa młodsza 

  1. Małgorzata Podlawska -flet ​

  2. Zuzanna Zielińska -klarnet

  3. Maciej Chrul -klarnet

  4. Anna Wójciak -klarnet

  5. Gabriela Barczak -klarnet

  6. Marta Jędrasik -saksofon altowy   

  7. Patryk Gdula -saksofon altowy

  8. Julia Liszniańska -saksofon tenorowy

  9. Julia Zielińska -trąbka 

  10. Wanda Taśmin -trąbka 

  11. Amelia Wypijewska -trąbka 

  12. Szymon Bajkowski -trąbka   

  13. Milena Michałowska -sakshorn

  14. Adam Wronkowski -sakshorn

  15. Michał Ambros -sakshorn

  16. Nikola Wronkowska - puzon

  17. Kornel Ambros - tuba

  18. Kacper Nabrzewski - perkusja     

Grupa początkująca

  1. Eliza Trela  - flet

  2. Lena Rejek - flet

  3. Marika Kogut  -saksofon tenorowy

  4. Piotrek Piszczek -trąbka 

  5. Natasza Dziedzic -trąbka 

  6. Antonina Jakubas -trąbka 

  7. Ignacy Bernasiński -trąbka 

  8. Ksawery Wątrobczyk -trąbka 

  9. Kornel Niedroszlański -waltornia

  10. Zuzanna Rowińska -waltornia

  11. Nikodem Nabrzewski -sakshorn

  12. Roksana Bielecka -sakshorn

  13. Nataniel Olszewski - puzon

  14. Gabriela Świstak - perkusja

  15. Kacper Kaczmarek - perkusja